Srdečně Vás zveme na postní duchovní obnovu s P. Eliasem Vellou na téma "Zaradoval jsem se, když mi řekli, do domu Hospodinova půjdeme."
Víkendová duchovní obnova se uskuteční v termínu 21. - 23. února 2020 v Kutné Hoře.

Rezervace je možná na www.rezervace.sedlec.info do 31. ledna 2020.

Kdo nemůže zaslat přihlášku elektronicky, je možné použít tištěnou formu, která je k dispozici na informačním centru Kutná Hora - Sedlec, v sedlecké katedrále a také na stolku v kostele sv. Jakuba v centru Kutné Hory. Vyplněné přihlášky je možné odevzdávat v informačním centru Kutná Hora - Sedlec, v sedlecké katedrále nebo na arciděkanství v Kutné Hoře do konce ledna.

P. Elias Vella OFM Conv. je katolický kněz, exorcista z Malty. Narodil se 28.února 1941 na Maltě. Na kněze byl vysvěcen v roce 1964. V letech 1980 - 1986 byl provinciálním představeným františkánů minoritů na Maltě a od roku 1993 působí v diecézi jako hlavní exorcista a prezident diecézní komise pro okultismus a satanismus. Je žádáným kazatelem na duchovních cvičeních, seminářích a konferencích po celém světě. Je také autorem mnoha knih, které byly vydané v maltštině, angličtině, italštině, portugalštině, slovenštině a také v češtině.

Zdroj fotografie a další informace na: http://www.eliasvella.cz

© 2018, Všechna práva vyhrazena