V současné době je vzhledem ke stavebním úpravám vstup pro vozíčkáře do sedlecké kostnice znemožněn. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

PODZIMNÍ ROVNODENNOST v sedlecké katedrále

Dva ročníky jarní rovnodennosti jsme museli zrušit, a tak nás napadlo, co takhle zkusit rovnodennost podzimní? Náš spontánní nápad se stane skutečností ve středu 22. září od 17:00 a moc doufáme, že nám bude slunce přát...

Výtěžek z dobrovolného vstupného poputuje na projekt Oblastní charity Kutné Hory Záchranný kruh: https://kh.charita.cz/podporte-nas/projekt-zachranny-kruh/ a sluneční paprsky na cestě katedrálou doprovodí varhaník Viktor Darebný a cellista Jan Drahota.

Upozornění:

Vzhledem k platným nařízením prosíme všechny návštěvníky Podzimní rovnodennosti, aby s sebou měli buď potvrzení o negativně provedeném antigenním testu, který nesmí být starší než 72 hodin, nebo o ukončeném očkování, popř. o prodělaném onemocnění Covid – 19 (do 180 dní od prvního pozitivního testu). Samotest bude případně možný provést na místě před personálem přítomným na koncertě. Vyhodnocení testu trvá minimálně 15 minut, je tedy nutné přijít s dostatečným časovým předstihem. Testy budou případně k dispozici k prodeji za 100 Kč přímo na místě. Po celou dobu konání akce se ve všech prostorách bude nutné pohybovat se zakrytými ústy a nosem respirátorem!

Zážitkové programy

Události

 - Sedlec  - Sedlec  - Sedlec  - Sedlec  - Sedlec